sposób życia ricoma

Myślenie zawsze ponad wszystko

Co zaczęło się jako pomysł na zaspokojenie potrzeb właścicieli firm zajmujących się haftem
przekształcone zostało w globalną działalność - marka stworzona dla kreatywnych, biznesowych
doświafczonych rzedsiębiorców oraz zwykłych ludzi dostarczona została przez zespół
myślicieli, projektantów i inżynierów współpracującyhc przy tworzeniu
czegoś, co przetrwa całe życie.

Top 10 firm tekstylnych i odzieżowych
Firmy technologiczne w 2019 roku

Najpotężniejsze firmy w
branży odzieży dekoracyjnej

Top 10 firm tekstylnych i odzieżowych
Firmy technologiczne w 2019 roku

Najpotężniejsze firmy w
branży odzieży dekoracyjnej

Poznaj nas

Ricoma International Corporation jest jednym z wiodących światowych producentów hafciarek komercyjnych i domowych. Otworzyliśmy nasze drzwi z jednym priorytetem: pomagając firmom z dekorowaną odzieżą szybko i niedrogo osiągnąć ich cele. Od tego czasu nazwa Ricoma szczyci się obecnością w każdym zakątku świata.

Od wielu lat jesteśmy preferowanym źródłem sprzętu do haftowania, oprogramowania do digitalizacji, projektów magazynowych i wszystkich innych potrzeb związanych z haftem. Obecnie nasze produkty i usługi są dystrybuowane w ponad 160 krajach i na sześciu kontynentach za pośrednictwem naszej globalnej sieci dystrybutorów. Nasz stały rozwój można przypisać naszemu nastrojowi. Myślimy nie tylko o produktywności, technologii, strategii, marketingu i obsłudze klienta.

A Universal Business

Jako amerykańska marka z japońską technologią i niemiecką inżynierią, Ricoma jest prawdziwie uniwersalnym biznesem. Nasz różnorodny personel jest oddany tworzeniu możliwości biznesowych w każdym zakątku globu. Zespół badawczo-rozwojowy firmy Ricoma nawiązał strategiczny sojusz z partnerami w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Japonii i Korei Południowej.

Wspaniały zespół

Nasza kadra składa się z grupy profesjonalistów o zróżnicowanych umiejętnościach, które przyczyniają się do realizacji naszego nadrzędnego celu: zadowolenia klienta.

Globalna obecność

Zaczęliśmy od pomysłu, aby zaspokoić potrzebę w branży odzieży dekorowanej: potrzebę
dla wysokiej jakości sprzętu, który jest zarówno niezawodny, jak i przystępny cenowo. Aby lepiej służyć naszym
klientów za granicą, połączyliśmy siły z najsilniejszymi dystrybutorami regionalnymi
na calym swiecie. Obecnie produkty i usługi Ricoma są dystrybuowane w ponad
160 krajów – a nasza sieć wciąż się rozwija.

Fabryka Ricoma

Ricoma ma siedzibę w Miami w USA i posiada własny
zakład produkcyjny w Shenzhen w Chinach

NAJNOWOCZEŚNIEJSZY OBIEKT

Nasza fabryka to nowoczesny zakład produkcyjny z przestronnym zakładem, który działa wydajnie, aby realizować zamówienia klientów.

RESEARCH I DEVELOPMENT

Od ponad dekady zajmujemy się badaniami, rozwojem, projektowaniem i produkcją skomputeryzowanych maszyn hafciarskich i aplikacji.

ZARZĄDZANIE JAKOŚCIĄ

Dzięki ustanowieniu ścisłego i kompleksowego systemu zarządzania i kontroli jakości, każdy produkt przechodzi rygorystyczny proces kontroli i testowania.

Przesłanie prezesa

Jako prezes Ricoma chciałbym podziękować naszej światowej sieci klientów i dostawców za nieustające wsparcie i współpracę. Dzięki Tobie nazwa Ricoma jest teraz obecna w ponad 160 krajach – i na tym się nie skończy. Doceniamy zaufanie i wsparcie, jakim obdarzyliście naszą firmę i nadal będziemy zapewniać naszym klientom przewagę konkurencyjną, na którą zasługują i której od nas oczekują. Od wielu lat pomagamy firmom z dekorowaną odzieżą wspiąć się na szczyt. Tylko wtedy, gdy nasi klienci odniosą sukces dzięki naszym produktom i usługom, możemy odnieść sukces w naszej działalności! To jest fundament naszej firmy i w co wierzymy do dziś. Teraz i zawsze będziemy utrzymywać nasze zaangażowanie w doskonałą jakość, doskonałą obsługę i konkurencyjne ceny.

Frank Ma

Prezes Ricoma